Poradnik eksperta

Strona główna
Informacje Prasowe
Nie znaleziono elementów
Nie znaleziono elementów
 
SAS TAX Polska Sp. z o.o. dołączyło do Fundacji Firm Rodzinnych

Tradycja, wysoka jakość, rzetelność, wiarygodność, uczciwości oraz rodzina to wartości, które od początku działalności nie są obce SAS TAX Polska Sp. z o.o. To właśnie one przyczyniły się do tego, że spółka w dniu 25 maja 2016 roku dołączyła do zaszczytnego grona członków Fundacji Firm Rodzinnych. 

Fundacja Firm Rodzinnych powstała w 2011 roku i za cel obrała sobie wspieranie rodzinnych przedsiębiorstw. SAS TAX Polska Sp. z o.o. jako firma wyznająca wartości rodzinne i wdrażająca je w codziennej pracy zdecydowała o dołączeniu do fundacji i udzieleniu wsparcia dla jej działań. Jest to kolejne potwierdzenie, że firma pracuje na markę, która na polskim rynku usług księgowych będzie wyróżniać się stabilnością, dbałością o najwyższą jakość oferowanych usług oraz stawianiem zawsze na pierwszym miejscu przyjacielskich i życzliwych relacji na linii firma – klient, a także pracodawca-pracownik.

Propagowanie wartości rodzinnych oraz przyjacielskich stosunków w miejscu pracy opartych na zaufaniu i szacunku oraz zasadzie win to win to podstawowe elementy przyświecające Zarządowi Spółki w realizacji strategii biznesowych. Podejście to wynika ze znajomości współczesnych trentów i zrozumienia, że najskuteczniejszą metodą motywacji pracownika jest motywacja godnościowa, która odwołuje się do powszechnie uznanych wartości, takich jak szacunek, rzetelność, prawda, odpowiedzialność. Wartości te są naturalnie wnoszone do firm rodzinnych przez kolejne pokolenia właścicieli i autentycznie implementowane przez zespół pracowników.

Identyfikację SAS TAX Polska Sp. z o.o. z firmami rodzinnymi podkreśla Prezes Zarządu Marcin Ożarek, mówiąc:

Zaproszenie nas do grona Fundacji Firm Rodzinnych jest dla nas zaszczytem i powodem do dumy. Zaproszenie było tym większą przyjemnością, że od początku istnienia SAS TAX Polska ważne były dla nas wartości rodzinne. Mamy nadzieję, że członkostwo pozwoli nam nie tylko nawiązać nowe kontakty biznesowe, ale i aktywnie włączyć się w promowanie biznesów rodzinnych na polskim rynku.”

Jako członek Fundacji Firm Rodzinnych SAX TAX Polska Sp. z o.o. stawia sobie wysokie cele. Cele te są przede wszystkim zgodne z zamierzeniami Fundacji i obejmują integrację, wsparcie oraz promowanie działań prorodzinnych wspólnie z pozostałymi członkami funkcjami dbanie o wspólny interes rodzinnych biznesów. Wierząc w wartość jaką jest kooperacja spółka SAS TAX do współpracy zaprasza wszystkie inne firmy rodzinne, działające nie tylko na rynku usług księgowych i finansowych, mając nadzieję, że podejmowane wspólnie działania przyczynią się do obopólnego rozwoju.

Działania wynikające w członkostwa SAS TAX Polska Sp. z o.o. w Fundacji Firm Rodzinnych znajdą swoją kontynuację w komunikacji prowadzonej przez stronę www oraz na oficjalnym fanpage’u marki.

Poznań dnia 02.06.2016r. – INFORMACJA PRASOWA

Biuro Prasowe

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem prasowym.

Pod adresem email: biuro@sastax.pl

Marcin Ożarek

Prezes Zarządu SAS TAX Polska.

Szybki Kontakt:

telefon: +48 790-530-070 email: biuro@sastax.pl

PROWADZISZ BIZNES? POMOŻEMY GO ROZWINĄĆ

Dostaniesz nawet 20h wolnego czasu miesięcznie, zabezpieczymy Twoje dane, pomożemy w optymalizacji procesów biznesowych, ułatwimy planowanie inwestycji, damy więcej możliwości rozwoju biznesu.

Zadbamy o Twój czas już teraz, podaj swój telefon, lub adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24h.